Click "Enter" to submit the form.

Services / Neler Yapıyoruz ?

Web Tasarım

İnternet dünyasından kurumsal kimlik kazanmanın birinci yolu bir web sayfasıdır. Ürün ve hizmetlerinizin tanıtımı ve müşterilere karşı dijital dünyada yer edinmenin ilk yolu web sayfasıdır. Novus Medya 10 yılı aşkın süredir web tasarım hizmeti vererek müşterilerinin dijital hayata geçmelerinden ilk adımı atmalarına yardımcı olmaktadır.

Daha Fazla

Fotoğrafçılık

Dijital yaşamda ürünlerinizi müşterilerinize sunmanızın en kolay yolu onlara görseller ile anlatmadır. E-ticaret ürün çekimleri, Endüstriyel ürün çekimi, Otel ve Villa çekimi, Üretim tesisleri ve fabrikalar, Yemek fotoğrafçılığı, Mekan fotoğrafçılığı , Hizmet fotoğrafçılığı gibi birden çok konuda sunduğumuz hizmetler ile ekibimiz size en iyisini vaad ediyor...

Daha Fazla

Grafik Tasarım

Novus Medya grafik tasarım hizmetleri ile ürünleriniz ve reklamlarınız için eşsiz grafik tasarım hizmetleri sunuyoruz. Dijital reklamcılık, sosyal medya, basılı materyaller, kurumsal kimlik çalışmaları gibi birden çok alanda çözüm ürettiğimiz grafik tasarım hizmetleri ile gözünüz arkada kalmasın...

Daha Fazla

Video Prodüksyon

Mekan ve ürünlerinizi tanıtmanın bir diğer yoluda video hizmetleridir. Açık hava reklamcılığından, dijital platformlara kadar tüm alanlara video hizmeti veren Novus Medya sizin için en etkili içeriği üretmek için can atıyor.

Daha Fazla

SEO & Marketing

Dijital yaşama geçiş sürecinin tamamlanması sonrasında web sayfalarından, sosyal medya içerik üretime kadar tüm süreçlerin olmazsa olmazı seo hizmeti ile maliyetsiz doğru müşterilere ulaşmanızı hedefliyoruz. Marketing hizmetleri ile e-ticaret pazarındaki ürünleriniz için en etkili pazarlama danışmanlığı ve reklam hizmetlerini size sunuyoruz.

Daha Fazla

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya içerikleriniz kalitesi müşterileri bulmanızdaki ilk ve en önemli faktör denilebilir. Doğru ve sürekli yapılan sosyal medya içerik üretimleri ile hizmetlerinizi ve ürünlerinizi doğru hedef kitleye ulaştırabilirsiniz. Novus Medya sosyal medya yönetim paketleri ile içerik üretimden, reklam yönetimine, hedef kitle analinize, hikaye ve post tasarımları ile en doğru sonuca ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla

insanları mutlu eden ürün ve hizmetler tasarlıyoruz...

Bir tasarım ancak biri onu kullandığı zaman bitmiş demektir.

Brenda Laurel

© All rights reserved. Novus Medya 2020